Jesteś tu: Home > Suszarka do pojazdów

Suszarka do pojazdów

 suszarka blasto-dry

 

Suszarka Blasto - Dry do Myjni Bezdotykowej NOWOŚĆ            made in USA
 
Nowością w naszej ofercie dla klientów zamierzających otworzyć myjnię bezdotykową, jak i dla obecnych posiadaczy takich urządzeń jest kolumnowa /scienna/podsufitowa suszarka do pojazdów.
Po uruchomieniu przyciskiem urządzenie umożliwia zdmuchnięcie pozostałej po myciu wody i praktycznie zapewnia osuszenie pojazdu w takim stopniu jak suszarka na myjniach  automatycznych.
 
    Dysza blasto-dry
 
Dysza susząca zamocowana na końcu elastycznego węża  posiada unikalną konstrukcję , nadającą strumieniowi wylatującego powietrza kształt ostrza.Umozliwia to bardzo efektywne usuwanie wody i wilgoci zarówno z duzych powierzchni jak rowniez z takich elementow jak kratki , koła, obudowy , itp.(nieregularne kształty).
Sprawdza sie bardzo dobrze przy suszeniu motocykli .Prowadnice NeoGlide umożliwiaja łatwe   prowadzenie dyszy tuż nad powierzchnią suszoną.
 Obudowa Power Pack z zamontowanym silnikiem ( 2 silniki 230 V) i sterowaniem wykonana jest z blachy kwasoodpornej, wyposażona opcjonalnie we wrzutnik monet  2zł, przycisk zakończenia cyklu pracy i wyłącznik bezpieczeństwa.
Wewnątrz urządzenia został zamontowany licznik cykli, ułatwiający kontrolę nad ilością suszonych pojazdów.
Urządzenie nie wymaga zadaszenia i może znajdować się na wysepce przy odkurzaczu, tak aby klient osuszający pojazd nie blokował miejsca pod wiatą następnemu klientowi oczekującemu na mycie.
 
System Blasto-Dry zostal zaprojektowany tak , aby czas użycia był zbiżony do czasu jaki zajmują pozostałe czynności takie jak mycie,płukanie czy woskowanie.
 
 
Blasto -dry  cena  od  6500 Pln netto
 
OPCJE
 
ramię Mosmatic  - cena od 1200  Pln netto
system płatności -  time box  cena od 1000 Pln netto
system wizualizacji zewnetrznej - baner 90  x 85   100 Pln netto
instalacja - od 500 Pln  netto  plus 
 
Gwarancja 12 m-cy. Uwaga warunkiem udzielenia gwarancji jest
zlecenie montażu Car Wash Engineering lub autoryzowanemu 
przedstawicielstwu C.W.E.
Instrukcja montazu krok po kroku dostepna jest w formacie PDF
 

 

Car Wash Engineering
al. Hallera 115
80-416 Gdańsk 
tel. (048) 662 995 825

 

dalej do:

 News01

 Rozmieniarka banknotów na dwa rodzaje monet


Rozmieniarka banknotów o nminale od 10 PLN do 100 PLN jest już dostepna. Zapraszamy na pokaz urządzenia,  które niedawno dodalismy do naszej oferty.Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na Polskę i inne kraje UE. czytajczytaj więcej 

 


 
Suszarka do Myjni Bezdotykowej

Nowością w naszej ofercie dla klientów zamierzających otworzyć myjnię bezdotykową, jak i dla obecnych posiadaczy takich urządzeń jest kolumnowa suszarka do pojazdów.

Po wrzuceniu monety urządzenie umożliwia zdmuchnięcie pozostałej po myciu wody i praktycznie zapewnia osuszenie pojazdu w takim stopniu jak myjnia automatyczna. czytajczytaj więcej

 


 

   

News02

Pozwolenie na budowę masz juz za sobą !!!!


Wystartuj ze swoją myjnią już teraz i zamów ją u nas. Splash-n-Dash może być już u Ciebie za parę dni i od razu może zacząć generować przychody, gdyż nie trzeba czekać na pozwolenia na budowę. 

czytajczytaj więcej

 

 

News03

 

Czyszczenie klimatyzacji

    

 czytajczytaj więcej

 

O firmie | aktualnosci | promocje | wysij wiadomosć | kontakt | linki | mapa serwisu | jak trafić | Login

Car Wash Engineering - Technologie Myjni Samochodowych, 80-416 Gdańsk al.Hallera 115, tel. 048 511 394 550, e-mail:biuro@carwashsystem.com.pl

ˆ 20010-2019 copyright Car Wash System Engineering design by winweb