Jesteś tu: Home > O nas > Misja

Misja

 

 

 Nasza filozofia opiera się na przeświadczeniu, że rola Car Wash Engineering nie kończy się w chwili, gdy dokonujesz zakupu swojej myjni smochodowej. Wprost przeciwnie - dla nas jest to dopiero początek naszej współpracy.

Naszą misją jest bowiem udzielać Ci wszelkiego możliwego wsparcia, którego możesz potrzebować, aby posiadanie i użytkowanie myjni dawało Ci jak najwięcej  korzyści.

Jak każde inny pojazd, Twója myjnia wymaga regularnych przeglądów. Właśnie fachowe przeglądy pozwalają utrzymać myjnię w nienagannym stanie technicznym, a co za tym idzie - także zachować możliwie najwyższą jego wartość. Aby tak było do Twojej dyspozycji są nasi wykwalifikowani mechanicy, którzy obsługą myjni marki J Coleman USA zajmują się od wielu lat oraz posiadają najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne.

Doświadczenie naszych mechaników i ciągłe szkolenia dają gwarancję, że każda usterka zostanie usunięta szybko i fachowo.

 

Car Wash Engineering
al.Hallera 132 ,
80-416 Gdańsk 
tel. (48) 505 258  992

 

 News01

 Rozmieniarka banknotów na dwa rodzaje monet


Rozmieniarka banknotów o nminale od 10 PLN do 100 PLN jest już dostepna. Zapraszamy na pokaz urządzenia,  które niedawno dodalismy do naszej oferty.Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na Polskę i inne kraje UE. czytajczytaj więcej 

 


 
Suszarka do Myjni Bezdotykowej

Nowością w naszej ofercie dla klientów zamierzających otworzyć myjnię bezdotykową, jak i dla obecnych posiadaczy takich urządzeń jest kolumnowa suszarka do pojazdów.

Po wrzuceniu monety urządzenie umożliwia zdmuchnięcie pozostałej po myciu wody i praktycznie zapewnia osuszenie pojazdu w takim stopniu jak myjnia automatyczna. czytajczytaj więcej

 


 

   

News02

Pozwolenie na budowę masz juz za sobą !!!!


Wystartuj ze swoją myjnią już teraz i zamów ją u nas. Splash-n-Dash może być już u Ciebie za parę dni i od razu może zacząć generować przychody, gdyż nie trzeba czekać na pozwolenia na budowę. 

czytajczytaj więcej

 

 

News03

 

Czyszczenie klimatyzacji

    

 czytajczytaj więcej

 

O firmie | aktualnosci | promocje | wysij wiadomosć | kontakt | linki | mapa serwisu | jak trafić | Login

Car Wash Engineering - Technologie Myjni Samochodowych, 80-416 Gdańsk al.Hallera 115, tel. 048 511 394 550, e-mail:biuro@carwashsystem.com.pl

ˆ 20010-2019 copyright Car Wash System Engineering design by winweb